Gebze Okul Dershane Temizliği

Darıca Okul Dershane Temizliği

Tuzla Okul Dershane Temizliği

Çayırova Okul Dershane Temizliği

Bayramoğlu Okul Dershane Temizliği

İzmit Okul Dershane Temizliği

Profesyonel Okul Dershane Temizliği

Güvenilir ve Kusursuz Okul Dershane Temizliği

Yedi Renk Temizlik

Gerçek ve Uygun Fiyatlı Temizlik

Okul ve Dershane Temizliğinde kusursuz hizmet isteyenlerin tercihi...

Okul Temizliği, Dershane Temizliği gibi eğitim alanlarının temizleme hizmetlerinde 15 yılı aşkım süredir deneyimimiz bulunmaktadır. Okul ve dershane gibi çocuklarımızın eğitim gördüğü bu kurumlarda özen ve hassasiyeti en üst düzeyde tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
En hassas olduğumuz temizlik hizmetleri içerisin Okul ve Dershane Temizliği gelmektedir. Doğru temizlik ürünleri ve doğru ekip ile verilmeyen hizmetin ciddi sorunlara neden olabileceğinin bilinci ile sizler en önemlisi de çocuklar için gereken hassasiyeti sonuna kadar göstermekteyiz.

Okul ve Dershane Temizliği

Ne var ki bom boş alan al paspası sil geç diyen bir anlayışın olduğunun bilincindeyiz. Ancak biz o kadar sığ ve kıt bir düşünde yapısına sahip değiliz. Okul ve Dershane Temizliği bu denli hafife alınacak kadar basit bir iş değildir. Her şeyden önce onlarca, yüzlerce hatta binlerce çocuğun sağlığının korunması gerekmektedir. Bu koruma ise sadece işinin ehli ve belli bir bilgi donanımına sahip Temizlik Firması ile sağlanabilir.

Yedi Renk Temizlik Firması olarak biz Okul Temizliği, Dershane Temizliği gibi çocukların sürekli hareket halinde olduğu alanlarda yapılan temizleme işlemine oldukça özen gösteriyoruz. Çocukların normal şartlarda dokunduğu, dokunabileceği ve yürüdüğü alanların temizliğini itina ile yapıyoruz.

Koridorları, sınıfları, yönetim bölümlerini, spor ve kullandıkları diğer salonları, dinlenme alanlarını, tuvaletleri kısaca eğitim kurumunun her yerini itina ile ve anlaşma şartlarına bağlı kalarak pırıl pırıl yapıyor virüs ve bakterilere karşı gereken önlemi günün şartları dahilinde alıyoruz.

Okul Dershane Temizliği

Yedi Renk Temizlik olarak gerek özel gerekse devlet okullarına ait temizlik hizmetini günlük, haftalık veya aylık anlaşmalar dahilinde yürütüyoruz.

Spor Salonu Temizliği

Spor salonları sürekli hareket halinde olunan herek dışarıdan gerekse kullanılan kıyafetlerden gelen toz ve türlerden dolayı çok çabuk  kirlenir. Arayın en uygun koşullar ile gereken hizmeti verelim.

İndirimli Eğitim Temizliği

Eğitimin öneminin bilincindeyiz. Çocukların eğitimine katkı sağlamak adına bizde çorbada tuzumuz bulunsun isteriz. Bu yüzden tüm okul ve dershaneler için indirimli özel fiyatlar uygulamaktayız.

Sizi Düşünüyor, Sizi Koruyoruz

Verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde, temizlediğimiz alandaki kişilerin sağlığını korumak için güvenilir temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Üç kuruş fazla kazanmak adına ne olduğu belli olmayan ürünleri asla kullanmıyor. onaylı ve markalı temizlik ürünlerinden vazgeçmiyoruz.
Detaylı Bilgi Alın

Yedi Renk Temizlik Okul ve Dershane Temizliği Hizmet Bölgeleri

Geniş ekibimiz becerikli, bilgili ve işini aşkla yapan kadromuz sayesinde bir çok bölgede aynı ayda tek veya çoklu personel ile hizmet verebiliyoruz.
 • +
  Gebze Okul ve Dershane Temizliği

  Gebze Okul ve Dershane Temizliği hizmetlerinde sektörün güçlü ismi Yedi Renk Temizlik olarak en uygun fiyatları sunuyoruz.

 • +
  Bayramoğlu Okul ve Dershane Temizliği

  Bayramoğlu Okul ve Dershane Temizliği hizmetlerinde kusursuz bir Temizlik Firması arıyorsanız yanınızdayız.

 • +
  Darıca Okul ve Dershane Temizliği

  Darıca Okul ve Dershane Temizliği hizmetlerinde bölgemizin her noktasına ve her okuluna koşulsuz hizmet sunuyoruz.

 • +
  Çayırova Okul ve Dershane Temizliği

  Yedi Renk Temizlik olarak Okul ve Dershane Temizliği için koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz.

 • +
  Tuzla Okul ve Dershane Temizliği

  Ucuz ve uygun fiyatlı Temizlik Şirketi arıyorsanız Tuzla Okul ve Dershane Temizliği hizmetlerinde her zaman yanınızdayız.

 • +
  Kocaeli İzmit Okul ve Dershane Temizliği

  İzmit Okul ve Dershane Temizliği hizmetlerinde profesyonel Temizlik Firması Yedi Renk Temizlik olarak sizlerleyiz.

Yedi Renk Temizlik Şirketi

Sizde, sizi en az sizin kadar düşünecek, tüm değerlerinize saygı gösterecek bir temizlik şirketi ile çalışmak istemez misiniz? Bizi arayın tanışalım. İlla birlikte çalışmak zorunda değiliz. Biz sizi tanımaktan, sizinle işimiz doğrultusunda hakkında sohbet etmekten gerekirse karşılıklı birer çay içmekten mutluluk duyarız.
Arayın Tanışalım
Bizi daha yakından tanımak isterseniz Hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.