Gebze Ev Temizliği ve Gündelikçi

Darıca Ev Temizliği ve Gündelikçi

Tuzla Ev Temizliği ve Gündelikçi

Çayırova Ev Temizliği ve Gündelikçi

Bayramoğlu Ev Temizliği ve Gündelikçi

İzmit Ev Temizliği ve Gündelikçi

Profesyonel Ev Temizlik Hizmeti

Güvenilir ve Kusursuz Gündelikçi

Yedi Renk Temizlik

Gerçek ve Uygun Fiyatlı Temizlik

Ev temizliğinde kusursuz hizmet arayanların tercihi Yedi Renk Temizlik

Ev temizliği ve Gündelikçi firmaları 15 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermekteyiz. Bilgi, beceri ve tecrübemizi işimize yansıtıp güler yüzlü hizmeti de ekleyerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Memnuniyetini sağladığımız her müşterinin daimi olarak bizimle çalışacağının bilincindeyiz.
Aynı zamanda tavsiye niteliği ile her geçen gün portföyümüze yeni müşteriler ekleyeceğimizi de biliyoruz. Ev temizliği ve gündelikçi olarak ilk hizmet şartımızı müşteri memnuniyeti olarak değerlendiriyoruz. Yaptığımız işin içinize sinmesi için gereken tüm şartları yerine getiriyoruz.

Ev Temizliği

Ev temizliği basit ve herkesin yapabileceği bir işlem gibi gözükmektedir. Oysa ki işi aslı kesinlikle böyle değildir. Ev temizliği ciddi hassasiyet gerektiren ve herkesin yapamayacağı temizlik hizmetlerinin en başında gelmektedir.

Ev Temizliği esnasında temizliği yapacak kişiye neler teslim ettiğinizi biliyor musunuz? Öncelikle ev halkının can güvenliğini, sağlığını ve mal güvenliğini evinize aldığınız hiç tanımadığınız kişiye teslim ettiğinizin farkında olmalısınız. İşini layığı ile yapmayan veya farklı amaçlarla evinize gelen kişiler sizi telafisi olmayan ciddi sorunlarla karşı karşıya getirebilmektedir.

Yedi Renk Temizlik olarak ev temizliğine aşıdı derecede özen göstermekteyiz. Sizleri korumak adına evinize dışarıdan adamları kesinlikle göndermemekle birlikte sadece içimizde bulunan yıllardır bizim yanımızda çalışan ve % 100 güvenilir personeller ile bu sürecini yönetmekteyiz

Gündelikçi

Ev temizliği için aksi talep edilmedikçe bayan personeller kullanıyor gündelikçi sorunlarını hassas bir gözle çözümlüyoruz.

Temizlik Maddeleri

Evinizi temizlemek için gereken temizlik ürünlerini biz temin edeceksek insan sağlığına zararsız ve markalı ürünler tercih ediyoruz. Bir iki kuruş daha fazla kazanmak için ne olduğu belli olmayan kimyasalları kullanmıyoruz.

Güvenilir Ekip

Biz insan sağlığının önemini, malın canın yongası olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle evinizi temizlemek için mümkün mertebe şirket kurucularını sizlere yönlendiriyoruz.

Yedi Renk Temizlik Şirketi

Sizde, sizi en az sizin kadar düşünecek, tüm değerlerinize saygı gösterecek bir temizlik şirketi ile çalışmak istemez misiniz? Bizi arayın tanışalım. İlla birlikte çalışmak zorunda değiliz. Biz sizi tanımaktan, sizinle işimiz doğrultusunda hakkında sohbet etmekten gerekirse karşılıklı birer çay içmekten mutluluk duyarız.
Arayın Tanışalım
Bizi daha yakından tanımak isterseniz Hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yedi Renk Temizlik Ev Temizliği Hizmet Bölgeleri

Geniş ekibimiz becerikli, bilgili ve işini aşkla yapan kadromuz sayesinde bir çok bölgede aynı ayda tek veya ikili personel olarak hizmet verebiliyoruz.
 • +
  Gebze Ev Temizliği

  Gebze Ev Temizliği ve Gündelikçi hizmetlerinde sektörün güçlü ismi Yedi Renk Temizlik

 • +
  Bayramoğlu Ev Temizliği

  Bayramoğlu Ev temizliği, Bayramoğlu Villa Temizliği ve Bayramoğlu Gündelikçi hizmetleri.

 • +
  Darıca Ev Temizliği

  Darıca Ev Temizlik firması olarak bölgenin her mahallesine koşulsuz hizmet veriyoruz.

 • +
  Çayırova Ev Temizliği

  Yedi Renk Çayırova Ev Temizliği hizmetlerinde en uygun çözümleri sizlere sunuyor.

 • +
  Tuzla Ev Temizliği

  En uygun fiyatlarla Gündelikçi ve Tuzla Ev Temizlik Firması arıyorsanız yanınızdayız.

 • +
  İzmit Ev Temizliği

  İzmit Ev Temizliği ve İzmit Gündelikçi hizmetlerinde en uygun fiyatlarla sizlerleyiz.