Gebze Apartman Temizliği

Darıca Apartman Temizliği

Tuzla Apartman Temizliği

Çayırova Apartman Temizliği

Bayramoğlu Apartman Temizliği

İzmit Apartman Temizliği

Profesyonel Apartman Temizliği

Güvenilir ve Kusursuz Apartman Temizliği

Yedi Renk Temizlik

Gerçek ve Uygun Fiyatlı Temizlik

Apartman Temizliğinde kusursuz hizmet arayanların tercihi

15 yıldan uzun süredir Apartman Temizliği hizmetinde birçok bina yönetimi ile birlikte çalıştık ve halen çalışmalarımıza yeni yerler eklemekteyiz. Bina görevlisi olmayan yerlerde Yedi Renk Temizlik olarak Apartman Temizliği ve Merdiven Temizliği olarak en kusursuz hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Yükselen maliyetler ve hayat şartlarının daralması bina yönetimlerini görevli bulundurmak yerine bir Temizlik Firması ile anlaşmaya itmektedir. İşini iyi yapan ve uygun fiyatlı firmaların arasında bulunan Yedi Renk Temizlik Apartman Temizliği ve Merdiven Temizliği konusunda sizlere yardım etmektedir.

Apartman Temizliği

Son dönemlerde personel maliyetleri herkesin belini büktüğü gibi apartman yönetimlerini de olumsuz etkilemektedir. Ekonomik olarak zorlanan apartman sakinleri ve bina yönetimleri görevli çalıştırmak yerine Apartman Temizliği için bir Temizlik Firması ile anlaşma yoluna girmiştir.

Apartman Temizliği veya Merdiven Temizliği konusunda uzman olan firmamız Yedi Renk Temizlik sizlere temizliğin her kolunda en uygun çözümleri sunmaktadır. Ucuz, uygun fiyatlı Merdiven ve Apartman Temizliği için bizimle hemen iletişime geçmeniz tamamen sizlerin menfaatine olacaktır.

Biz Apartman ve Merdiven Temizliği konusunda vereceğimiz hizmetin tüm detaylarını sizlerin şartlarına göre düzenliyoruz. Günlük, haftalık veya sizin belirlediğiniz standartlara göre temizlik sorununu çözüyor istenildiği taktirde dairelerin çöplerinin toplanmasını ve atılmasını sağlıyoruz. Temizlenecek tüm alanların seçimini size bırakarak çatıdan temele kadar anlaşmaya bağlı olarak her alanı temizliyoruz.

Apartman Temizliği

Ortak alan, merdiven ve korkuluklar, yangın çıkış kaplıları, bina giriş kapıları, teras, varsa depo bölümleri dahil olmak üzere tepeden tırnağa her alanın ıslak ve kuru olarak temizliğini sağlıyoruz.

Merdiven Temizliği

Belirlediğiniz gün ve saatlerde apartmanınızın merdiven ve ortak alanlarının temizliğini önce kuru, sonrada ıslak olarak yapıyor mis kokulu bir ortak alan sağlıyoruz.

Apartman Görevleri

Arzu ederseniz sizin isteğinize bağlı olarak binanızın hem temizliğini sağlıyor hem de çöp alım ve atımını belirlediğiniz günler dahilinde yapıyoruz.

Sizi Düşünüyor, Sizi Koruyoruz

Verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde, temizlediğimiz alandaki kişilerin sağlığını korumak için güvenilir temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Üç kuruş fazla kazanmak adına ne olduğu belli olmayan ürünleri asla kullanmıyor. onaylı ve markalı temizlik ürünlerinden vazgeçmiyoruz.
Detaylı Bilgi Alın

Yedi Renk Temizlik Apartman Temizliği Hizmet Bölgeleri

Geniş ekibimiz becerikli, bilgili ve işini aşkla yapan kadromuz sayesinde bir çok bölgede aynı ayda tek veya çoklu personel ile hizmet verebiliyoruz.
 • +
  Kocaeli Gebze Apartman Temizliği

  Gebze Apartman Temizliği hizmetlerinde Yedi Renk Temizlik olarak en uygun fiyatları sunuyoruz.

 • +
  Bayramoğlu Apartman Temizliği

  Bayramoğlu Apartman Temizliği hizmetlerinde kusursuz bir Temizlik Firması arıyorsanız yanınızdayız.

 • +
  Kocaeli Darıca Apartman Temizliği

  Darıca Apartman Temizliği hizmetlerinde bölgemizin her noktasına koşulsuz hizmet sunuyoruz.

 • +
  Kocaeli Çayırova Apartman Temizliği

  Yedi Renk Çayırova Apartman Temizliği firması olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz.

 • +
  İstanbul Tuzla Apartman Temizliği

  Ucuz ve uygun fiyatlı Temizlik Şirketi arıyorsanız Tuzla Apartman Temizliği firması olarak yanınızdayız.

 • +
  Kocaeli İzmit Apartman Temizliği

  İzmit Apartman Temizliği hizmetlerinde profesyonel Temizlik Firması Yedi Renk Temizlik olarak sizlerleyiz.

Yedi Renk Temizlik Şirketi

Sizde, sizi en az sizin kadar düşünecek, tüm değerlerinize saygı gösterecek bir temizlik şirketi ile çalışmak istemez misiniz? Bizi arayın tanışalım. İlla birlikte çalışmak zorunda değiliz. Biz sizi tanımaktan, sizinle işimiz doğrultusunda hakkında sohbet etmekten gerekirse karşılıklı birer çay içmekten mutluluk duyarız.
Arayın Tanışalım
Bizi daha yakından tanımak isterseniz Hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.